بستن

*
*
Loading

به نظر شما کدام بهتر است ؟

Thank you for voting
You have already voted on this poll!
Please select an option!
پروژه های خاص

divider line

پیاده سازی ایده های شما

 

به وب سایت گروه ارپاد خوش آمدید. گروه ارپاد توسط متخصصان با تجربه و توانمند خود پروژه­ های مورد نظر شما را در زمینه لکترونیک و برق صنعتی و … در محل کار، منزل، خودرو و … با کیفیت بالا و در زمان کوتاه انجام می­دهد. ممکن است تاکنون ایده ای در ذهن شما بوجود آمده باشد ولی با راه عملی کردن آن آشنا نباشید و هیچگاه آن را عملی نکرده باشید. اگر ایده ای را در نظر دارید پیشنهاد می­کنیم با ما تماس بگیرید و درباره آن با ما مشورت نمائید. در صورتی که تصمیم به انجام پروژه خود توسط گروه ارپاد را داشته باشید، مراحل کار در زیر درج شده است:ثبت سفارش پروژه

در مرحله اول شما یک اطلاعات کلی شامل عملکرد پروژه و همچنین مشخص نمودن دقیق ورودی ها و خروجی ها را از طریق ایمیل ما به آدرس Info@erpadgroup.com برای ما ارسال می نمائید. در این مرحله سفارش شما مورد بررسی قرار می گیرد.

تایید سفارش در سیستم و پاسخ به شما از طریق ایمیل

 

در این مرحله پس از بررسی پروژه شما،‌ ظرف ۲۴ ساعت یک ایمیل به شما ارسال می شود و در آن زمان بندی انجام پروژه و قیمت و دیگر اطلاعات آن در اختیار شما قرار می گیرد.

دریافت ۳۰% از مبلغ پروژه و شروع به کار توسط تیم مربوطه

در این مرحله پس از توافق در مورد نحوه انجام پروژه از قبیل زمان بندی و جزئیات فنی پروژه، ۳۰٪ از مبلغ پروژه دریافت شده و سفارش شما بلافاصله در پروسه انجام آن قرار می گیرد.

نحوه پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی امن جهان پی می باشد که در صفحه ای که به بانک مورد نظر متصل می شوید، نام پذیرنده با عنوان جهان پی مشخص می باشد. در غیر اینصورت از ادامه انجام عملیات صرفنظر نمائید.

 

نام و نام خانوادگی/ نام شرکت


پست الکترونیکی                 


شماره تلفن                       


مبلغ به تومان                     


توضیحات                          


گزارش پیشرفت پروژه در قالب ۳ گزارش

از زمانی که انجام پروژه آغاز می گردد تا زمان اتمام آن شما حداقل در قالب ۳ گزارش از فرآیند انجام پروژه از جانب ما مطلع خواهید شد. علاوه بر آن شما هر زمان که مایل بودید می توانید روند انجام کار را پیگیری نمائید.

اعلام نتیجه نهایی و کسب رضایت مشتری از پروژه انجام شده

پس از اتمام انجام پروژه، به شما اطلاع داده می شود و نحوه عملکرد آن به شما نشان داده می شود. در صورتی که پروژه نیاز به اصلاح داشته باشد، اصلاحات لازم صورت می گیرد.

دریافت باقیمانده مبلغ انجام پروژه و تحویل پروژه

پس از انجام پروژه و کسب رضایت از مشتری ، باقیمانده مبلغ پروژه دریافت می شود و بلافاصله پروژه به شما بصورت حضوری و یا ایمیل و یا پست تحویل می گردد.


نام و نام خانوادگی/ نام شرکت


پست الکترونیکی                 


شماره تلفن                        


مبلغ به تومان                     


توضیحات                           


جلسه توجیهی جهت توضیح در مورد نحوه عملکرد پروژه بصورت حضوری و یا Skype

پس از انجام و تحویل پروژه جهت توضیح عملکرد پروژه و روشن شدن کامل مطلب، یک جلسه بصورت حضوری و یا از طریق نرم افزار Skype در نظر گرفته شده است.