بستن

*
*
Loading

به نظر شما کدام بهتر است ؟

Thank you for voting
You have already voted on this poll!
Please select an option!
پروژه های صنعتی الکترونیک
پروژه صنعتی
divider line

به وب سایت گروه ارپاد خوش آمدید. گروه ارپاد توسط متخصصان با تجربه و توانمند خود پروژه­ های صنعتی مورد نظر شما را در زمینه الکترونیک با کیفیت بالا و در زمان کوتاه انجام می­دهد. اگر پیاده ­سازی پروژه­ ای را در نظر دارید پیشنهاد می­کنیم با ما تماس بگیرید و درباره آن با ما مشورت نمائید. در صورتی که تصمیم به انجام پروژه خود توسط گروه ارپاد را داشته باشید، مراحل کار در زیر درج شده است:

divider line


ثبت سفارش در سایت

در مرحله اول شما یک اطلاعات کلی شامل عملکرد پروژه و همچنین مشخص نمودن دقیق ورودی ها و خروجی ها و آنچه مد نظر شماست را از طریق ایمیل ما info@erpadgroup.com برای ما ارسال می نمائید. در این مرحله سفارش شما مورد بررسی قرار می گیرد.

تایید سفارش در سیستم و پاسخ به شما

در این مرحله پس از بررسی پروژه شما،‌ ظرف ۲۴ ساعت یک ایمیل به شما ارسال می شود و در آن زمان بندی انجام پروژه و قیمت و دیگر اطلاعات آن در اختیار شما قرار می گیرد.

دریافت ۳۰% از مبلغ پروژه و شروع به کار توسط تیم مربوطه

در این مرحله پس از توافق در مورد نحوه انجام پروژه از قبیل زمان بندی و جزئیات فنی پروژه، ۳۰٪ از مبلغ پروژه دریافت شده و سفارش شما بلافاصله در پروسه انجام آن قرار می گیرد.

نحوه پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت می باشد که نام پذیرنده آن با عنوان “جهان پی” مشخص می باشد. جهت پرداخت اطلاعات آن را در فرم زیر وارد کنید و سپس دکمه اتصال را بزنید.

نام و نام خانوادگی/ نام شرکت 


پست الکترونیکی                     


شماره تلفن                              


مبلغ به تومان                           


توضیحات                                 


                    

گزارش پیشرفت پروژه در قالب ۳ گزارش

از زمانی که انجام پروژه آغاز می گردد تا زمان اتمام آن شما حداقل در قالب ۳ گزارش از فرآیند انجام پروژه از جانب ما مطلع خواهید شد. علاوه بر آن شما هر زمان که مایل بودید می توانید روند انجام کار را پیگیری نمائید.

اعلام نتیجه نهایی و کسب رضایت مشتری از پروژه انجام شده

پس از اتمام انجام پروژه، به شما اطلاع داده می شود و نحوه عملکرد آن به شما نشان داده می شود. در صورتی که پروژه نیاز به اصلاح داشته باشد، اصلاحات لازم صورت می گیرد.

دریافت باقیمانده مبلغ انجام پروژه و تحویل پروژه

پس از انجام پروژه و کسب رضایت از مشتری، باقیمانده مبلغ پروژه دریافت می شود و پروژه مورد نظر شما تحویل می گردد.

 

 

نام و نام خانوادگی/ نام شرکت


پست الکترونیکی                  


شماره تلفن                        


مبلغ به تومان                     


توضیحات                           


divider line