بستن

*
*
Loading

به نظر شما کدام بهتر است ؟

Thank you for voting
You have already voted on this poll!
Please select an option!
مقررات و ضوابط سفارش پروژه در ارپاد
مقررات و ضوابط ارسال پروژه در ارپاد

 از شما به این دلیل که گروه متخصصان ارپاد را برای انجام پروژه خود برگزیدید تشکر مینماییم . خواهشمندیم قوانین ارسال پروژه را به دقت مطالعه بفرمایید .

لطفا توضیحات مربوط به پروژه خود را واضح و صریح برای ما ارسال بفرمایید و توجه داشته باشید با توجه به اینکه تاریخ تحویل پروژه و مبلغ تعیین شده دقیقا بر اساس توضیحات شما خواهد بود پس از تایید نهایی امکان ویرایش وجود نخواهد داشت .    

بعد از ثبت کامل سفارش ، پروژه شما قیمت‌گذاری خواهد شد و از طریق سامانه پیامک یا ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید ، که پس از آن حداکثر ۴۸ ساعت فرصت خواهید داشت تا از طریق درگاه پرداخت اینترنتی‌ که در اختیارتان می‌گذاریم مبلغ بیعانه (۳۰ درصد کل مبلغ پروژه) یا کل مبلغ پروژه را واریز نمایید . در صورتی که در این زمان مبلغ را واریز ننمایید پروژه را کنسل شده تلقی شده و قرارداد را فسخ میشود . پس از واریز مبلغ بیعانه بلافاصله کار بر روی پروژه آغازمیگردد و ما موظف خواهیم شد پروژه را تا زمان تحویل آن تکمیل نماییم و به شما اعلام کنیم . شما نیز موظفید پس از اعلام تکمیل پروژه توسط ما و اجرای دموی پروژه ، مابقی مبلغ پروژه (۷۰ درصد مبلغ کل) را از طریق درگاهی که در اختیارتان قرار می‌دهیم پرداخت نمایید تا بلافاصله پروژه اصلی برایتان ارسال شود .

توجه نمایید در صورتی که در زمان تعیین شده بیعانه را پرداخت نمایید به منزله عقد قرارداد مابین طرفین خواهد بود و هیچ یک از طرفین حق فسخ قرارداد را ندارد .

پس از دریافت پروژه ، در صورت نیاز به صورت حضوری و یا از طریق ویدئو کنفرانس (Skype)  توضیحات مربوط به پروژه به طور کامل ارائه خواهد شد .

همچنین تمام مسئولیت های مربوط به تست محصول و استفاده صحیح از آن بر عهده‌ی سفارش دهنده‌ی (تحویل گیرنده) محصول می باشد و خسارات احتمالی ناشی از عملکرد محصول تماما بر عهده وی می‌باشد . لذا در جزئیات سفارش خود و تست نهایی محصول دقت نمایید .

divider line

مراحل انجام پروژه 

divider line
ثبت سفارش پروژه

در مرحله اول شما یک اطلاعات کلی شامل عملکرد پروژه و همچنین مشخص نمودن دقیق ورودی ها و خروجی ها را از طریق ایمیل ما info@erpadgroup.com برای ما ارسال می نمائید. در این مرحله سفارش شما مورد بررسی قرار می گیرد.

تایید سفارش در سیستم و پاسخ به شما از طریق ایمیل
تایید سفارش در سیستم و پاسخ به شما از طریق ایمیل

در این مرحله پس از بررسی پروژه شما،‌ ظرف ۲۴ ساعت یک ایمیل به شما ارسال می شود و در آن زمان بندی انجام پروژه و قیمت و دیگر اطلاعات آن در اختیار شما قرار می گیرد.

divider line
دریافت ۳۰% از مبلغ پروژه و شروع به کار توسط تیم مربوطه
دریافت 30% از مبلغ پروژه و شروع به کار توسط تیم مربوطه

در این مرحله پس از توافق در مورد نحوه انجام پروژه از قبیل زمان بندی و جزئیات فنی پروژه، ۳۰٪ از مبلغ پروژه دریافت شده و سفارش شما بلافاصله در پروسه انجام آن قرار می گیرد.

نحوه پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی امن جهان پی می باشد که در صفحه ای که به بانک مورد نظر متصل می شوید، نام پذیرنده با عنوان جهان پی مشخص می باشد. در غیر اینصورت از ادامه انجام عملیات صرفنظر نمائید.

جهت تکمیل سفارش خرید، فرم زیر را پر نمائید:

divider line

نام و نام خانوادگی

پست الکترونیکی

شماره تلفن

مبلغ به تومان

توضیحات

گزارش پیشرفت پروژه در قالب ۳ گزارش
گزارش پیشرفت پروژه

از زمانی که انجام پروژه آغاز می گردد تا زمان اتمام آن شما حداقل در قالب ۳ گزارش از فرآیند انجام پروژه از جانب ما مطلع خواهید شد. علاوه بر آن شما هر زمان که مایل بودید می توانید روند انجام کار را پیگیری نمائید.

divider line
اعلام نتیجه نهایی و کسب رضایت مشتری از پروژه انجام شده
اعلام نتیجه نهایی و کسب رضایت مشتری از پروژه انجام شده

پس از اتمام انجام پروژه، به شما اطلاع داده می شود و نحوه عملکرد آن به شما نشان داده می شود. در صورتی که پروژه نیاز به اصلاح داشته باشد، اصلاحات لازم صورت می گیرد.

 

divider line
دریافت باقیمانده مبلغ انجام پروژه و تحویل پروژه
دریافت باقیمانده مبلغ انجام پروژه و تحویل پروژه

پس از انجام پروژه و کسب رضایت از مشتری ، باقیمانده مبلغ پروژه دریافت می شود و بلافاصله پروژه به شما بصورت حضوری و یا ایمیل و یا پست تحویل می گردد.

divider line
جلسه توجیهی جهت توضیح در مورد نحوه عملکرد پروژه بصورت حضوری و یا Skype
نحوه عملکرد پروژه

پس از انجام و تحویل پروژه جهت توضیح عملکرد پروژه و روشن شدن کامل مطلب، یک جلسه بصورت حضوری و یا از طریق نرم افزار Skype در نظر گرفته شده است.

divider line
divider line